از کجا مطلع شوم که سهام جایزه برای من خریداری شده است؟
به همه برندگان پس از اعطای سهام پیامک اطلاع رسانی ارسال خواهد شد. پس از دریافت پیامک با مراجعه به حساب بورسی خود می توانید سهام جایزه افق کوروش با نماد بورسی افق را مشاهده نمایید.

 

سهام جایزه من با چه قیمتی خریداری می شود؟

سهام جایزه به قیمت روز خریداری می شود. منظور از قیمت روز قیمتی است که واحد مالی و اعتباری شرکت افق کوروش درخواست خرید سهام را به کارگزاری می دهد. این تاریخ ممکن است با تاریخ برنده شدن شما در قرعه کشی متفاوت باشد.

سند خط موبایلم را از کجا تهیه نمایم؟

شما با مراجعه به دفاتر پیشخوان دولت، پست بانک و یا مخابرات می توانید سند خط موبایل خود را دریافت نمایید.

خط موبایلی که برنده جایزه سهام شده است به نام من نیست ولی خرید از فروشگاه توسط خودم و با حساب بانکی خودم انجام شده است .آیا جایزه به من تعلق نمی گیرد؟

می بایست از شخصی که مالک خط موبایل است بخواهید آن را به نام شما انتقال دهد و در غیر اینصورت هر فردی که مالک قانونی خط موبایل باشد برنده جایزه است.

نمی دانم با کدام کارت خرید کرده ام و در قرعه کشی شرکت داده شده ام؟

لطفا یکی از کارت هایی که بیشتر از بقیه با آن خرید می نمایید را در سیستم بارگذاری کنید در صورتی که کارتی که شما در سیستم بارگذاری کرده اید با کارت خرید شما مغایرت داشته باشد به شما پیامکی مبتنی بر این موضوع ارسال خواهد شد و از شما خواسته می‌شود کارت دیگری را بارگذاری نمایید.

کارت بانکی که با آن از فروشگاه خرید نموده ام به نام خودم نیست. آیا سهام جایزه به من تعلق نمی گیرد؟

برای ما مهم است که تصویر کارتی که در سامانه بارگذاری می نمایید دقیقا همان کارتی باشد که از آن خرید نموده و در قرعه کشی شرکت داده شده اید. مهم نیست که این کارت به نام شما باشد یا افراد دیگر.

می خواهم مدارکم را در سامانه ویرایش کنم اما امکان ویرایش وجود ندارد؟

لطفا با شماره 02142701908 تماس حاصل نمایید و بخواهید تا پروفایل شما را در وضعیت فعال قرار دهند.

آیا امکان دارد جایزه من در جشنواره سهام را به صورت نقدی به شماره حسابم واریز کنید؟

خیر، کلیه جوایز این جشنواره (جشنواره سهام)به صورت سهام به برندگان اعطا می شود و واریز مبلغ نقدی به حساب بانکی شما تخلف محسوب می شود.

آیا کد بورسی همان کد سجام است؟

خیر. شما با همراه داشتن کد سجام و احراز هویت در یکی از کارگزاری ها می‌توانید کد بورسی دریافت نمایید و با آن در بازار بورس اوراق بهادار معامله کنید.

کد بورسی ندارم. چطور آن را تهیه کنم؟

برای دریافت کد بورسی ابتدا می بایست وارد سایت سجام به آدرس https://www.sejam.ir/  شوید و پس از بارگذاری مدارک در آن، کد رهگیری دریافت نمایید. سپس با در دست داشتن مدارک خود و کد رهگیری سجام به یکی از کارگزاری ها مراجعه نموده و پس از احراز هویت کد بورسی دریافت نمایید. کد بورسی شما شامل 3 حرف از حروف الفبا (اغلب 3 حرف اول نام خانوادگی) و یک عدد 5 رقمی می باشد.

در بارگذاری مدارک در سامانه مدام با پیغام بالا بودن حجم عکس مواجه می شوم. چطور مدارکم را بارگذاری کنم؟

عرض عکس ارسالی می بایست حداکثر 1500 پیکسل باشد و در غیر اینصورت امکان بارگذاری وجود ندارد. در کاهش دادن حجم مدارک دقت نمایید که کیفیت تصاویر کاهش نیابد و مدارک خوانا باشند.

کد ورود به سامانه برای من پیامک نمی شود. چطور وارد پروفایلم شوم؟

در صورتی که با انتخاب گزینه دریافت کد، کدی برای شما ارسال نشد؛ لطفا کمی صبور باشید و از انتخاب پی در پی این گزینه پرهیز نمایید. دریافت کد ممکن است با تاخیر انجام شود.

نمی توانم وارد سامانه بشوم. آیا شما می توانید مدارکم را در پروفایلم بارگذاری کنید؟ ​​​​​​​

همکاران ما امکان ورود به پروفایل شما را ندارند. شما می توانید با ورود به لینک https://my.okcs.com/saham  و ثبت شماره موبایل خود و انتخاب گزینه دریافت کد، پس از چند ثانیه کد مورد نظر را از طریق پیامک دریافت نموده و در سامانه ثبت نمایید. بدین وسیله وارد پروفایل خود شده و مدارک را بارگذاری نمایید.
راهنمای سامانه :

https://my.okcs.com/ok-help-saham.jpg